تبلیغات
بوی خاک - نقشه ی راه
<
نقشه ی راه

یا رئوف

 

می گفت: ما تصمیم گرفتیم هر وقت "امام خامنه ای" سخنرانی داشتن،بشینیم متن سخنرانی حضرت آقا رو دربیاریم و جاهای مهمش رو برای خودمون نقشه ی راه کنیم.*

 

 

گزیده ای از سخنان امام خامنه ای با جمعی از مداحان:

 

امیرالمؤمنین فرمود: شما نمیتوانید مثل من رفتار کنید؛ امّا میتوانید به من کمک کنید؛ با چه چیزی؟ «بِوَرَعٍ»، با ورع خودتان، با پرهیز خودتان از گناه، با اجتهاد و کوشش و تلاش خودتان؛ اینها وظیفه‌ی من و شما است.

 

 

هدفها را برای ما ترسیم کردند، هم هدفهای فردی و شخصی را، هم هدفهای اجتماعی و سیاسی و کلّی را.

 

در هدف شخصی، رسیدن به اوج مقام کرامت انسانی هدف والای ما است؛ 

اهداف بزرگ اجتماعی، ایجاد حیات طیّبه‌ی اسلامی و جامعه‌ی اسلامی [است‌]؛ دنیایی که مقدّمه‌ی آخرت است، اینها را در مقابل ما ترسیم کردند.

 

 راه آن چیست؟ چه‌جور میشود به این هدفها رسید؟ همین‌طور که فرمود: «اَعینُونی» - فرمایش، فرمایش امیرالمؤمنین است - به من کمک کنید؛

 

 چه‌جور «بوَرَعٍ»، با ورع؛ «وَ اجتِهادٍ»، با کوشش، با تلاش، تنبلی ممنوع است، بیکارگی ممنوع است، خسته شدن ممنوع است، مأیوس شدن ممنوع است. این حرکت عظیم وقتی انجام بگیرد، آن‌وقت شما دل مبارک فاطمه‌ی زهرا (سلام‌الله علیها) را شاد میکنید، دل امیرالمؤمنین را شاد میکنند.

 

یادمان باشد:

 

*باور کنید سید حسن نصرالله گوشش به بیانات حضرت آقاست و نقشه ی راه را ترسیم می کند اما ما در ایران....ناسپاسیم و قدر دان نیستیم.

 

 [ دوشنبه 8 اردیبهشت 1393 ] [ 06:25 ق.ظ ] [ یک بنده ]

[" نظرات() ]


طراح قالب: آوازک

مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه

قالب

حدیث

دریافت همین آهنگ
[cb:post_like]